Super bolo na kurze hormonálnej jogy 25.-26.5.2019 v Bojniciach

hormonálna-jogova-terapia-kurz-sramkova-jana-certifikovana-lektorka

A máme za sebou príjemný dvojdňový kurz hormonálnej jogy pre ženy.

Tento kurz bol rozdelený do dvoch dní. Kurz sa konal v útulnej tanečnej sále Kúpeľnej kaviarničky v bojnických kúpeľoch (budova Jánov kúpeľ).

V sobotu sme sa naučili celú zostavu. Trvalo nám to približne od 8:30 do 13:30. Cez prestávky sme popíjali okrem citronády aj liečivú vodu priamo z prameňa vedľa jazierka a budovy, v ktorej sme cvičili. Okrem toho sme neodolali vynikajúcej káve, ktorá sa servíruje v Kaviarničke a po cvičení sme si dali za odmenu za dobrý výkon koláčik (ponuka je široká a zahŕňa aj pestré raw torty).

V nedeľu sme začali opäť o 8:30. Najprv sme zopakovali zostavu, potom sme sa naučili antistresové cviky, ktoré skvelá Dinah Rodrigues (autorka hormonálnej jogovej terapie) vybrala do náplne kurzu a napokon sme ešte raz zopakovali celú zostavu. Opäť sme sa odmenili sladkosťami z ponuky kaviarničky a dohodli sme sa, že si pošleme spätnú väzbu ohľadom pokrokov, ktoré doma robíme a účinkov cvičenia. Tiež sa budeme sem-tam stretávať v stredy – na tom istom mieste – v rámci opakovacích lekcií.

A zopár fotografií z nášho cvičenia a krásneho víkendu.

 

 

Leave a Reply