HJT v Piešťanoch 27.4.2019

intenzivny-seminar-hormonalnej-jogy

Už druhý raz sa konal kurz v príjemnom prostredí centra RadkaFit v Piešťanoch a ja som sa veľmi rada spoznala s nadšenými ženami, ktoré sa rozhodli na sebe popracovať.

A tu je niekoľko reakcií na účinky cvičenia:

Ahoj Janka,

dávam Ti vedieť spätnú väzbu ako som sľúbila – z kurzu v Piešťanoch – po kurze som začala cvičiť asi 4-5 x týždenne, cvičila som cca mesiac. Potom som na čas cvičenie vynechala a potom som sa k nemu už vrátiť nemohla – začiatkom júla som totiž prirodzenou cestou otehotnela!! Na veľké prekvapenie moje aj môjho lekára, pretože mi boli diagnostikované nepriechodné vajíčkovody a tým aj neplodnosť. Verím, že pomohlo cvičenie, plus v júni som doužívala aj kúru enzýmov… dokonca čakám dvojičky 🙂

Ďakujem za cvičenie a odporúčam všetkým na podporu plodnosti 🙂

Pekný zvyšok leta prajem …”

(11.9.2019)

Ahoj Janík 🙂

Chcem sa s Tebou podeliť o úžasné výsledky:

V decembri 2018 pri prehliadke mi gynekológ zistil myóm na maternici a cystu v prsníku,vysoký progesteron a mala som silný predmenštruačný syndróm,búšenie srdca. 

27.4.2019 som sa zúčastnila tvojho kurzu HJ v Piešťanoch,už po 2 týždňoch som mala viac energie,prestali mi padať vlasy,po 2 mesiacoch ma vôbec nebolelo podpazušie a prsníky,nemala som tie extrémne nálady,som oveľa kľudnejsia pred menštruáciou. 

Ako som začala cvičiť HJ, začala som 3 mesiace špiniť pomedzi cyklus a mala som veľké krvné zrazeniny mimo cyklu,čo som dovtedy nikdy nemala,čudovala som sa,aj som sa naľakala.

6.9.2019 som bola na kontrole,kde mi gynekológ potvrdil,že nemám žiadny myóm (povedal mi,že sa musel rozpustiť – tie krvné zrazeniny),že nevidí ani cystu na prsníku a že maternica je dužinatejsia a vyzerá zdravo. Od augusta vôbec nešpiním. Zostalo mi jedine búšenie srdca,ktoré už ale nemavam také silné aké som mávala (pulz 120),teraz ho mám max. 70-80.

Cvičím 5-6 krát týždenne neprestajne od kurzu 😀

A žienky,ktoré sa zúčastnili tohto kurzu sa ti ozvali? Pomohla aj im HJ? Verím,že áno!

Úprimne Ti veľmi pekne ďakujem Janík za úžasný kurz a zato aká si Ty úžasná. Budem šťastná,keď prídeš opäť do PN a budem si môcť s Tebou opäť zacvičiť a bude mi cťou stretnúť Ťa.

Krásny dník Ti prajem 🙂

 

 

Leave a Reply