Skvelé ženy, útulný priestor – jednoducho NITRA 28.9.2019

hormonalna-jogova-terapia-kurz-sramkova

Rady žien pripravených pravidelne doma cvičiť zostavu HJT sa v sobotu rozšírili.

Všetky predpoklady na splnenie cieľa sú splnené. Odhodlanie a znalosti zostavy sú tu. Už len  nájsť vhodný čas a priestor a ide sa na to!

Teším sa na spätné väzby a účinky hormonálnej jogy na vás. Dúfam, že sa so mnou o ne podelíte. Niektoré z vás už tak urobili – hneď po kurze. Text nájdete pod milými fotkami z cvičenia 🙂

Prajem veľa šťastia a pevnú vôľu! …. a teším sa na stretnutia v Nitre!

28.9.19

“Dobrý večer Janka,

ďakujem za super kurz. Je už 9 hodín večer ale stále som taká nabitá energiou, akoby som vôbec celý deň necvičila 🙂 .

Síce počas kurzu som mala niekedy pocit, že už je toho veľa a unavujúce, no tú poslednú zostavu som odcvičila v pohode a odvtedy sa cítim plná energie. Bola to dobrá motivácia prekonať svoju lenivosť v ďalších dňoch, zažiť, že to ozaj stojí za to.

Ešte raz ďakujem.

Pekný večer”

1.10.19

“Ahoj Janka,

v nedeľu ráno som bola poriadne „rozbitá“.

Poobede sme si s Alenkou spoločne zacvičili a včera som cvičila doobeda a bolo po svalovke.

Cítim sa plná energie 😊

Už sa teším na dnešné poobedné cvičenie opäť  Alenkou 😊

Mám otázku, je vhodné sprchovať sa po cvičení, alebo sa sprchou zmije energia z harmonizácie 7 čakier? Lebo po reikovaní sa neodporúča sprchovať práve kvôli energii…ako je to teda po cvičení horm. Jogy ?

Ďakujem krásne za sobotný kurz, som veľmi rada, že som sa mohla zúčastniť a spoznať Ťa ❤

Prajem, nech sa Ti len darí 😊

S pozdravom”

14.10.2019

“Ahoj Janka 🙂

od sobotneho kurzu som cvicila poctivo kazdy jeden den a snazila som sa aj priblizne v rovnakom case. Boli aj dni, kedy som cvicila 2x za den. No .. a… stal sa zazrak 🙂. Od mojich 16 rokov som nemala cyklus za podpory nejakych liekov. A prvykrat po 10 rokoch to prislo 🙂. Neskutočná radost! Pevne verim, ze to takto krasne pojde aj nadalej 🙂. Dakujem za vsetko. Aj za kurz, za tvoj pribeh, za vsetko. 🙂 Tesim sa, ze aj ja mozem uz po takej kratkej dobe (po 2 tyzdnoch) povedat, ze vidim neskutocne vysledky. Mam pocit, ze v tom budu aj nejake čary 😀. 

Pekny den 🙂”

Leave a Reply