Kurz hormonálnej jogy v Bojniciach a krásna recenzia

Dnes som skončila ďalší intenzívny kurz hormonálnej jogy pre ženy podľa Dinah Rodrigues v Bojniciach a chcem sa s Vami podeliť o moju radosť z toho, že ma po návrate domov v mailoch čakala krásna recenzia.

Kurz začal v sobotu 21.10.23 a pokračoval v nedeľu. Cítila som sa s účastníčkami kurzu výborne. V kútiku duše som verila, že aj ženám je dobre, že sa im zostava páči a tiež spôsob, akým im ju odovzdávam.

Nesmierne ma preto potešila táto reakcia, ktorá ma opäť utvrdila v tom, že moje úsilie nie je zbytočné. Ďakujem a verím, že mi bude dopriate ešte zorganizovať veľa kurzov so spokojnými účastníčkami.

Tu je správa, o ktorej píšem:

Milá Janka ❤️

plánovala som, že ti napíšem spätnú väzbu. Nebudem však čakať a hľadať tie správne slová, napíšem ti hneď a autenticky, čo cítim 😊
Dnes sme skončili nás kurz v Bojniciach a cítim sa lahucko ako obláčik, ako (pri víre povinnosti) už dávno nie 😊 Mam v duši pokoj a harmoniu, v mysli nadhľad a v srdci sa niečo usmieva 😊
Hoci som ti vďaku povedala už osobne, rada ju zopakujem. Viem, aké dôležité je mat spätnú väzbu a pochvalu, najmä keď na zlé sa poukazuje a o dobrom sa casto mlčí, pretože sa berie ako samozrejmé.
Si dar, Janka, a to, čo robíš, alebo presnejšie, to, ako to robíš, je požehnaním 🙏 Záleží ti na každej jednej z nás, aby sme cviky robili dobre a aby sme im prišli na chuť. Tvoje slová sú povzbudením.
Verím, že dobro a lásku, ktoré rozdávaš, sa ti tisícnásobne vracia 💗 Prajem ti, aby si bola šťastná, zdravá, milovaná a vždy, vždy usmiata.
Bolo mi cťou spoznať ťa a stráviť s tebou čas ❤️❤️
Andrea

Leave a Reply