Intenzívny seminár hormonálnej jogovej terapie

Ďalší seminár HJT v kruhu príjemných žien, ktoré vedia, čo chcú, je za nami

Príjemne strávený seminár HJT v jesennú sobotu v Centre voľného času, kde sme sa v kruhu 11 žien venovali sebe samým, je za nami. Celú zostavu sme si prešli 3 razy. Rozcvičku a niektoré cviky sme precvičili aj viackrát. Nevynechali sme ani antistresové cvičenia navrhnuté pani Dinah Rodrigues, keďže vieme, aké sú dôležité pre udržanie tej správnej hormonálnej hladiny.

Seminár HJT (hormonálne jogovej terapie) sa konal v Bojniciach,

Seminár HJT (hormonálne jogovej terapie) sa konal v Bojniciach, v príjemnom a čistom prostredí Centra voľného času JUNIOR, kde je k dispozícii i kuchynka, takže počas pravidelných prestávok sme sa mali kde občerstvovať, či si navariť dobrý čaj alebo kávu. Na poludnie sme si dopriali dlhšiu pauzu, ktorú sme vyžili na krátku prechádzku na námestie, kde sme sa pokochali pohľadom na Bojnický zámok a po skupinkách zapadli do bojnických reštaurácií a dopriali si ľahký obed.

Výber z recenzií na seminár HJT (viac na FB)

Janka (51): “Ahoj Janka, ďakujem za výnimočný deň…. Seminár odporúčam každej žene, jej vaječníkom,štítnej žľaze a hypofýze, cítim že sa mi naštartoval metabolizmus, odvodňujem sa a zároveň mi pribúda energia. Janka je úžasná lektorka.”

GaJa: “Absolvovala som kurz hormonálnej jogovej terapie s úžasnou lektorkou Jankou,ktorá mi ukázala cestu k ľahšiemu preklenutiu obdobia klimateria a s nim spojené nepríjemne symptómy .
Vrelo odporúčam ,zažila som krásny den a pritom patril iba mne:) a môjmu telu. Jani vďaka Ti.”

Adriana (47): “Ďakujem, bolo super Veľmi sa mi páčilo, síce som mala v nedeľu ráno trochu svalovicu, ale po zacvičeni zostavy, ktorá mi trvala asi hodinu, akoby zo mňa všetko odišlo. Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných klientiek. Pekný večer

Zuzka (38): “Dakujem za foto  Vcera som cvicila celu zostavu dnes som dostala m….. Ahoj a dakujem si zlata osoba, velmi sa tesim. Z. Nech sa ti darii”

Angelika (31): “Janka je skvelá lektorka, jej seminár HJT ako aj kurzy určite odporúčam.”

 

Leave a Reply