Pozývam Vás na intenzívny kurz hormonálnej jogy do Nitry už túto sobotu 9.4.22

kurz-hormonalnej-jogy-nitra-jana-sramkova

OBSAH A CIEĽ KURZU hormonálnej jogy:

na celodennom kurze hormonálnej jogy od 9:00 do 18:30/19:00 v rodinnom centre ALBA v NITRE sa naučíme zostavu 21 cvikov hormonálnej jogovej terapie. Ako vieme, vyvíjala ju pre nás skoro 20 rokov (dnes už 94-ročná) Brazílčanka -Dinah Rodrigues.
Zostavu sa naučíme detailne tak, že po kurze budete vedieť samostatne cvičiť doma a po niekoľkých cvičeniach Vám zaberie toto cvičenie len 30 minút času.
Okrem zostavy sa naučíme niekoľko ukľudňujúcich dychových a antistresových cvikov na odbúranie stresu, pretože stres v značnej miere prispieva k znižovaniu hormonálnej hladiny.
V CENE 100 € sú okrem vyššie uvedeného:
* tlačené SKRIPTÁ s podrobným opisom všetkého, čo sa na kurze naučíme, takže budete dobre pripravené pre pravidelné praktizovanie zostavy doma
* jedna online OPAKOVACIA LEKCIA grátis

HORMONÁLNA JÓGOVÁ TERAPIA

prirodzene odstraňuje problémy ako: premenštruačný syndróm (PMS), nepravidelnosti menštruácie, myómy, cysty na vaječníkoch, polycystické vaječníky, neplodnosť, predčasný prechod, akné, symptómy menopauzy, napríklad návaly horúčav, nespavosť, emocionálnu nestabilitu, podráždenosť, pocity stresu, paniky, depresie a nerozhodnosti, urogenitálnu suchosť, stratu vitality, migrény, zhoršenie pamäti, osteoporózu, inkontinenciu, syndróm karpálneho tunela, suchú pleť, vypadávanie vlasov, lámavé nechty, nedostatočnú činnosť štítnej žľazy, a iné ťažkosti spôsobené NÍZKOU ALEBO NEVYVÁŽENOU HLADINOU HORMÓNOV.

PRE KOHO NIE SÚ CVIČENIA VHODNÉ

Cvičenia nie sú určené pre tehotné ženy, pri liečbe nádorových ochorení, ženy s pokročilou endometriózou, ženy s myómami väčšími ako päsť, ani pre ženy s vážnymi psychiatrickými problémami. V prípade diagnóz, kde si nie ste isté, radšej svoj zdravotný stav konzultujte s lekárom, ktorý Vám poradí, či nie je vo Vašom prípade nežiaduce zvyšovať produkciu ženských hormónov.
PREDCHÁDZAJÚCE skúsenosti s jogou NIE SÚ pre cvičenie hormonálnej jogovej terapie (HJT) potrebné. Nejde totiž o klasickú hathajogu v zotrvávaní jednotlivých pozícií v prítmí sviečky za zvuku meditačnej hudby, ale o jednoduché cviky, ktoré vznikli úpravou niektorých jogových ásan do dynamickej podoby. Cvičí sa bez hudby pre lepšie sústredenie sa na cirkuláciu energií a aktiváciu jednotlivých žliaz pre zvýšenie tvorby hormónov a ich harmonizáciu. Súčasťou zostavy sú však aj tri relaxačné harmonizačné cviky, pri ktorých ležíme a tak aktivujeme a harmonizujeme energiu v našich žľazách , či čakrách.
Viac info po kliku SEM

PRIHLASOVANIE alebo komunikácia:

* e-mailom: hormonalka@gmail.com
* správou FB: https://www.facebook.com/hormonalka

 

Leave a Reply