Postupné kurzy hormonálnej jogovej terapie

Najbližší postupný kurz hormonálnej jogovej terapie pre ženy sa uskutoční už čoskoro od 29.1. – 15.2. Stretneme sa šesťkrát (tri pondelky a tri štvrtky) na krásnom, nám už dobre známom mieste, v Kúpeľnej kaviarničke.

V roku 2017 sa konali 2 postupné kurzy hormonálnej jogovej terapie pre ženy. Aj prvý aj druhý postupný kurz HJT sa konali v Kúpeľnej kaviarničke v Bojniciach (je to tá istá budova, kde je Jánov kúpeľ a soľná jaskyňa).

Čo je to postupný kurz HJT?

Ženy, ktoré nemajú čas jeden celý deň alebo dva čiastočné, aby sa zúčastnili intenzívneho seminára hormonálnej jogy alebo si jednoducho fyzicky netrúfnu venovať sa celý deň cvičeniu, majú možnosť absolvovať postupný kurz HJT (hormonálnej jogovej terapie). Náplň a cieľ kurzu sú totožné s intenzívnymi seminármi, ale obsah jednotlivých stretnutí je koncipovaný odlišne.

Postupný kurz HJT – rozsah

Postupný kurz pozostáva zo šiestich 90 minútových stretnutí. Takže čistý čas venovaný kurzu je zhodný s časom intenzívnych seminárov.

Postupný kurz HJT – obsah

Na prvom stretnutí si v úvode povieme niekoľko slov o tom, čo to hormonálna jogová terapia je, kto ju vymyslel a aké má pozitívne účinky. Naučíme sa prvé techniky, ktoré budeme používať, zahrievacie cvičenia a prvé cvičenia zo zostavy. Cvičenie ukončíme antistresovým cvičením a pránajámou.

Na ďalších 4 stretnutiach postupného kurzu najprv zopakujeme, čo sme sa naučili, a potom pridáme nové cviky zostavy a antistresových cvičení.

Šieste stretnutie je rekapitulácia všetkého, čo sme sa naučili – prejdeme zahrievacie cvičenia, celú zostavu a zrekapitulujeme si antistresové cviky, ako aj 3 užitočné pránajámy, ktoré sme sa naučili.

Po absolvovaní postupného kurzu sú ženy pripravené cvičiť samostatne doma a tak odstrániť negatívne symptómy hormonálnej nerovnováhy, ktoré ich trápia.

Postupný kurz HJT – zopár názorov absolventiek

Ivka: “I ja sa staviam do zástupu spokojných účastníčok kurzu HJT. Okrem riešenia ženských problémov to bol zároveň príjemný spôsob zvládnutia predvianočného stresu a navodenie pocitu vyrovnanosti. Ďakujem Janke!”

Aďka: “Vynikajúci kurz v krásnom prostredí. Skvelá lektorka Janka všetko vysvetlí a oceňujem aj jej individuálny prístup. Mne osobne toto cvičenie veľmi pomohlo. Určite odporúčam. Atmosféru treba zažiť 😉”

Zuzka: “Všetky kurzy HJT s Jankou, postupné, intenzívne aj opakovacie, sú príjemné a zvládnuteľné aj pre úplne začiatočníčky.Ženy, nebojte sa a vyskúšajte! Stretnete sa s ľudským, ale zároveň profesionálnym prístupom lektorky Janky……. vrele odporúčam..”

Sveťa: “Môžem len vrelo odporučiť! Hlavne láskavý prístup inštruktorky Janky.”

Katka: “Kurz HJT s Jankou nie je len sústava cielených cvikov, ale aj psychorelax, pohoda a súzvuk duší s podobným cieľom, sila ženskej podstaty, ktorá harmonizuje myseľ…”

  

 

Leave a Reply